Dr. Silvijas Lapiņas privātprakse ginekoloģijā un dzemdniecībā dibināta 1998. gadā, lai nodrošinātu kvalitatīvu sieviešu reproduktīvās veselības aprūpi un dzemdību palīdzību. Ginekoloģes līgumattiecības ar valsti sniedz pacientēm iespēju saņemt ne vien maksas, bet arī valsts garantētos veselības aprūpes pakalpojumus – starp tiem ir gan profilaktiskās apskates, gan dzemdes kakla vēža skrīnings un krūts vēža skrīnings ar mammogrāfijas jeb krūts dziedzera rentgenizmeklēšanas metodi pēc saņemtā uzaicinājuma, gan pakalpojumi grūtniecēm saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 611  (Dzemdību palīdzības nodrošināšanas kārtība). Ginekologa apmeklējumam nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.

Dr. Silvijas Lapiņas privātprakse atrodas Valmierā, Meža ielā 7, un tajā pieejams mūsdienīgs aprīkojums ērtai un efektīvai ginekoloģiskajai izmeklēšanai. Praksē uz vietas tiek veikti arī izmeklējumi ar ultrasonogrāfu, tādējādi ietaupot pacienšu laiku. Ņemot vērā to, ka laikus atklāti sarežģījumi, kuriem bieži vien nav sajūtamu simptomu, ārstējami daudz vieglāk un ar ievērojami mazākiem ieguldījumiem, ir svarīgi, lai sievietes atrastu laiku, lai ne retāk kā reizi gadā rūpīgi pārliecinātos par savu veselību. Ārstes iejūtīgā attieksme un privātprakses mājīgā atmosfēra ļauj cik vien iespējams mazināt diskomfortu, ar ko dažkārt mēdz saistīties ginekoloģiskā izmeklēšana.

Ārstes prioritāte – tālredzīgas rūpes par sievieti, lai tā spētu iznēsāt un dzemdēt veselu bērniņu. Pacienšu ērtībai un ginekoloģes atbalstam praksē strādā arī ārsta palīgs Sanita Zirne.

Sievietes veselība ir dārga dāvana – saudzēsim to!